Курси англійської мови в Дніпрі і онлайн по Україні

Ми проводимо курси Английської мови у Дніпрі, Києві, Харькові, Одесі, Львові та інших містах України, а також в форматi онлайн навчання. які допоможуть опанувати техніки говоріння та письма. Ми Сертифікований Центр by Cambridge Exams і пропонуємо пройти ефективні курси з вивчення англійської мови, які відповідають європейським стандартам CEFR.

Навчання Англійскій мові в EnglishOffice  проводиться  в рамках спеціальной навчальной методики, в яку включено велику кількість розмовних занять.  Якщо ви бажаєте вивчати Англійську мову та маєте бажання вільно використовувати отримані знання у своїй безпосередній діяльності, довірте процес свого навчання до рук фахівців нашого Сертифікованого центру EnglishOffice!  

EnglishOffice проводить підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як IELTS, TOEFL, C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), A2 Key (KET) та B1 Preliminary (PET) і консультує своїх клієнтів з питань реєстрації на ці іспити. Якщо ви готуєтеся до FCE, IELTS самостійно, ми проводимо ряд тренінгів, які спрямовані на опрацювання основних навичок, необхідних для успішної здачі IELTS, B2 First (FCE).  

Навчання в EnglishOffice може проходити як в самій школі, так і можливо скористатися послугою корпоративного англійської з можливістю навчання на території вашої компанії. Також, доступний формат онлайн вивчення англійської мови через skype або zoom.

Пропонуємо вам більш детально ознайомитися з курсами англійської мови в EnglishOffice на нашому сайті. А також запрошуємо вас на безкоштовне вступне заняття для того, щоб наш методист визначив ваш рівень володіння Англійською мовою, а також підібрав зручну програму, інтенсивність і графік навчання.

Успіхів у вивченні англійської мови і до зустрічі в EnglishOffice! 

Читати повністю Згорнути

Запишись на безкоштовне заняття

Поле обов'язкове для заповнення
Поле обов'язкове для заповнення Невірний формат
Невірний формат
* - Обов'язкове для заповнення