Big start in online English

Все більше і більше компаній приєднуються до EnglishOffice в онлайн форматі.

З радістю повідомляємо, що компанія Оператор газотранспортної системи України приєдналася до їх числа в липні цього року.

6 співробітників компанії (група beginner) проходять навчання в офісі, 45 студентів (5 груп різних рівнів) вже займаються онлайн на базі платформи WebEx і ще 46 співробітників на стадії проходження тестів і визначення в групи.

У кожного студента вже є свій особистий кабінет на онлайн платформі EnglishOffice, де вони опрацьовують лексику, граматику та виконують завдання на сприйняття на слух.

Сукупність завдань на уроках і онлайн платформі дає більш швидкий і ефективний результат, що підвищує мотивацію студентів.

Бажаємо командам компанії «Оператор газотранспортної системи України» досягнення поставлених цілей, натхнення та ентузіазму в навчанні!

Читайте також

Запуск онлайн платформи для студентів EnglishOffice

Читати

Запуск онлайн платформи для студентів EnglishOffice

Запуск онлайн платформи для студентів EnglishOffice! Запрошуємо вас до нас на навчання і даруємо 1000 грн для успішного старту!

Топ-7 англійських ідіом к 14 февраля!

Читати

Топ-7 англійських ідіом к 14 февраля!

Ми підготували для вас добірку романтичних ідіом англійською мовою, які обов'язково зможуть вам допомогти висловити свої почуття.

We are always proud of our students' achievements

Читати

We are always proud of our students' achievements

У сучасному світі одна з основних причин вивчення англійської мови полягає вже не тільки в більш комфортному і вільному спілкуванні. EnglishOffice - сертифікований центр з підготовки до здачі Cambridge International Exams з 2012 року. Ми дуже пишаємося своїми студентами, які показують дуже високі результати і допомагають нам щорічно підтверджувати статус сертифікованого центру.