Чим відрізняється Business English or General English?

Чи потрібно вивчати бізнес англійська або досить загальної англійської для спілкування і роботи?
Чим відрізняється Business English or General English?

Ділове спілкування англійською мовою досить сильно відрізняється від діалогів в повсякденному житті. Наприклад, ми не можемо спілкуватися з партнерами або клієнтами як з друзями, тому необхідно володіти бізнес англійським.

У лексиці ділової англійської переважає термінологія, також можна помітити, що часто використовуються стійкі вирази характерні для певної сфери. Особливість таких ідіом в тому, що їх неможливо перекласти дослівно, тому потрібно просто запам'ятати сенс і особливість вживання.
Наприклад, "learn the ropes" означає "вивчення основ чогось (роботи)", а не "вчити мотузки".

У повсякденному житті ми часто використовуємо активний заставу, прості мовні звороти і пропозиції. В Business English все навпаки, тому що це формальний стиль спілкування і тут часто використовуються готівкові форми дієслова, пасивний стан (It has been agreed that the prototype will be tested next month) і складнопідрядні пропозиції (Boldness and vision are qualities that all leaders should have ). Офіційний стиль спілкування передбачає обмін інформацією та фактами, тому необхідно бути точним і використовувати коректну граматику.

В курсі Business English ви освоїте правила ведення ділової переписки та переговорів, зможете презентувати необхідну інформацію, відвідувати конференції та виставки без перекладача.

Так що ж вибрати? Business English or General English?
Якщо ви зацікавлені в підвищенні і англійська необхідний вам для відвідування конференцій, написання листів, спілкування з іноземними клієнтами або партнерами, то вам безсумнівно потрібно вибрати курс Business English. Якщо ви хочете вивчити англійську для себе, для подорожей або для спілкування з іноземцями, то вам підійде General English.

Читайте також