Топ-7 англійських ідіом к 14 февраля!

 

День святого Валентина, хоч і не є вихідним і офіційним святом, але є по-справжньому урочистим днем для багатьох людей в різних куточках планети.
Тому ми підготували для вас добірку романтичних ідіом англійською мовою, які обов'язково зможуть вам допомогти висловити свої почуття.

Head over heels (in love)
Сильне почуття часом може перевернути життя догори дригом. Так і перекладається цей вислів. Якщо мова йде про любов, то воно означає закохатися до безтями, несподівано і стрімко.

Those three little words
Можна перевести як «ті самі три слова»: Я люблю тебе! Їх, з одного боку, так хочуть почути, а з іншого, з таким хвилюванням вимовляють, що в англійському навіть придумали заміну, щоб зайвий раз не згадувати всує.

Fall in love (with)
Ідіома, заснована на прекрасному образі: впасти в любов, якщо буквально. Що спільного між падінням і закоханістю? Раптовість! Ми падаємо завжди раптом, як і закохуємося.

Love at first sight
Цей вислів відомо ще з давніх часів у багатьох мовах, в тому чи іншому вигляді. У російській ми маємо дослівний переклад: «любов з першого погляду». Як і в разі попередньої ідіоми, з першого погляду можна закохатися і в нового сусіда, і в сумочку на розпродажі.

Match made in heaven
Це те, що виходить, коли вдається знайти свою другу половинку - ідеальний союз, щасливий шлюб.

Soulmate
Закохатися з першого погляду, звичайно, здорово. Але відносини будуть набагато міцніше, якщо обранець стане для вас solemate, тобто спорідненою душею.

One's one and only
Слова, які хоче почути кожен: «Ти мій улюблений-єдиний!» (You are my one and only.

Читайте також

We are always proud of our students' achievements

Читати

We are always proud of our students' achievements

У сучасному світі одна з основних причин вивчення англійської мови полягає вже не тільки в більш комфортному і вільному спілкуванні. EnglishOffice - сертифікований центр з підготовки до здачі Cambridge International Exams з 2012 року. Ми дуже пишаємося своїми студентами, які показують дуже високі результати і допомагають нам щорічно підтверджувати статус сертифікованого центру.

Навіщо школярам здавати IELTS

Читати

Навіщо школярам здавати IELTS

IELTS - International English Language Testing System - вважається найпопулярнішим міжнародним іспитом з англійської мови в світі, даний сертифікат приймає більшість університетів і коледжів, а також він є must have для трудової імміграції за кордон. Давайте розглянемо основні переваги отримання даного сертифікату:

Що здавати: FCE або FCE for schools?

Читати

Що здавати: FCE або FCE for schools?

Компанія EnglishOffice проводить підготовку до даного іспиту за 2 напрямками: FCE і FCE for schools. Давайте разом розберемося в особливостях кожного з напрямків і виберемо найбільш оптимальний варіант: